Trumny i urny

Mamy szeroką ofertę trumien odpowiednich do kremacji zwłok oraz urn na prochy. Nasz doświadczony personel pomoże w wyborze produktów niezbędnych do pochówku.
Krematorium Finis oferuje kompleksowe usługi kremacji. Zajmujemy się sprzedażą trumien odpowiednich do kremacji zwłok oraz urn na prochy. Dzięki temu większość czynności związanych z pogrzebem można załatwić w jednym miejscu, co ułatwia organizację ceremonii. W naszym krematorium mogą Państwo liczyć na pomoc i doradztwo w wyborze tych produktów, a także na profesjonalną obsługę. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudnym czasem jest żałoba, dlatego staramy się jak najbardziej ułatwiać naszym klientom poszczególne etapy planowania pogrzebu. Nasi doradcy z empatią i tak potrzebnym w tym czasie spokojem pomagają naszym klientom w dokonaniu najlepszego wyboru.
Zarówno trumny, jak i urny dostępne w naszym krematorium są wykonane z najwyższej jakości materiałów i cechują się estetycznym wykonaniem. Dostępne w naszym krematorium trumny są przystosowane do kremacji zwłok – nie są lakierowane i nie posiadają okuć. W sprzedaży posiadamy także ekologiczne trumny do kremacji wykonane z papieru. Znajdziecie u nas Państwo produkty z różnych półek cenowych, dzięki czemu każdy będzie w stanie zakupić trumnę oraz urnę mieszczącą się w granicach ustalonego budżetu.

Poradnik

Odejście kogoś bliskiego to bardzo trudny moment w życiu. Dlatego zależy nam, aby pomóc Ci w tym niełatwym czasie. W naszym poradniku znajdziesz informacje o procedurach związanych z ostatnim pożegnaniem, przedstawione w sposób prosty i zrozumiały. Wierzymy, że ta wiedza umożliwi Ci sprawne załatwienie formalności pogrzebowych i pozwoli Ci spokojniej przejść proces żałoby.

Formalności pogrzebowe - jak zorganizować pogrzeb krok po kroku?

W chwili żałoby trudno myśleć o dokumentach i procedurach związanych z pochówkiem, dlatego ten artykuł ma na celu pomóc Ci przygotować się do uroczystości pożegnalnej. Dowiedz się, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu bliskiej osoby.

Przeczytaj poradnik

Jak poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby - czyli żałoba po ludzku

Śmierć bliskiej nam osoby to bardzo trudny moment w życiu. Żałoba jest indywidualnym procesem i każdy z nas może przeżyć ją na swój sposób. Przeczytaj, jakie emocje mogą towarzyszyć Ci, gdy jesteś w żałobie i jak poradzić sobie z odejściem bliskich.

Przeczytaj poradnik

Jak wygląda kremacja? Dowiedz się, jak przebiega ten proces

Kremacja to legalna i bezpieczna procedura. Jednak nadal wiele osób obawia się kremacji ze względu na brak wiedzy, jak wygląda ten proces i wiele mitów, które krążą wokół tego tematu. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy Ci przebieg procesu kremacji.

Przeczytaj poradnik

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

  Formularz kontaktowy


  Najczęściej zadawane pytania

  Czy akceptujecie opłacanie należności w ratach?

  Nie ma możliwość rozłożenia płatności na raty.

  Jakie metody płatności akceptujecie?

  Akceptujemy płatność gotówką oraz przelewem tradycyjnym. 

  Ile trwa cała procedura?
  Sama procedura kremacji trwa 3 godziny.
  Czy wykonujecie procedury w późnych godzinach wieczornych?
  Tak. Na życzenie klienta pracujemy również po 16.00 oraz w soboty.
  Czy pomożecie mi wykonać cały proces?
  Tak, pomożemy zająć się formalnościami.