Sala pożegnań

Zapewniamy miejsce, gdzie cichej i spokojnej atmosferze można pożegnać się ze zmarłym przed rozpoczęciem procesu kremacji. W sali pożegnań można także zorganizować obrzędy wyznaniowe.
Śmierć bliskich to niezwykle trudne doświadczenie. Możliwość pożegnania się z ukochaną osobą przed pochówkiem czy kremacją jest bardzo ważna i ułatwia proces przechodzenia przez żałobę. Ostatnie pożegnanie ze zmarłym to dla rodziny i bliskich trudny i wyjątkowy moment. W krematorium Finis zapewniamy możliwość spędzenia ostatnich chwil ze zmarłym w cichej, spokojnej i prywatnej przestrzeni. Nasza sala pożegnań to miejsce, w którym przed kremacją bliscy mogą w intymnej atmosferze poświęcić czas na pożegnanie zmarłej osoby przed jej ostatnią drogą.
W sali pożegnań mogą odbywać się różnego rodzaju nabożeństwa i obrzędy związane z wyznaniem, w jakim pochowany ma zostać zmarły, a także ciche i prywatne pożegnanie przed ceremonią cywilną. W czasie przed kremacją sala pożegnań jest przeznaczona w pełni do dyspozycji rodziny i bliskich zmarłego, by ten trudny czas mógł być spędzony w taki sposób, jakiego potrzebują tego żałobnicy.

Poradnik

Odejście kogoś bliskiego to bardzo trudny moment w życiu. Dlatego zależy nam, aby pomóc Ci w tym niełatwym czasie. W naszym poradniku znajdziesz informacje o procedurach związanych z ostatnim pożegnaniem, przedstawione w sposób prosty i zrozumiały. Wierzymy, że ta wiedza umożliwi Ci sprawne załatwienie formalności pogrzebowych i pozwoli Ci spokojniej przejść proces żałoby.

Formalności pogrzebowe - jak zorganizować pogrzeb krok po kroku?

W chwili żałoby trudno myśleć o dokumentach i procedurach związanych z pochówkiem, dlatego ten artykuł ma na celu pomóc Ci przygotować się do uroczystości pożegnalnej. Dowiedz się, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu bliskiej osoby.

Przeczytaj poradnik

Jak poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby - czyli żałoba po ludzku

Śmierć bliskiej nam osoby to bardzo trudny moment w życiu. Żałoba jest indywidualnym procesem i każdy z nas może przeżyć ją na swój sposób. Przeczytaj, jakie emocje mogą towarzyszyć Ci, gdy jesteś w żałobie i jak poradzić sobie z odejściem bliskich.

Przeczytaj poradnik

Jak wygląda kremacja? Dowiedz się, jak przebiega ten proces

Kremacja to legalna i bezpieczna procedura. Jednak nadal wiele osób obawia się kremacji ze względu na brak wiedzy, jak wygląda ten proces i wiele mitów, które krążą wokół tego tematu. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy Ci przebieg procesu kremacji.

Przeczytaj poradnik

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

  Formularz kontaktowy


  Najczęściej zadawane pytania

  Czy akceptujecie opłacanie należności w ratach?

  Nie ma możliwość rozłożenia płatności na raty.

  Jakie metody płatności akceptujecie?

  Akceptujemy płatność gotówką oraz przelewem tradycyjnym. 

  Ile trwa cała procedura?
  Sama procedura kremacji trwa 3 godziny.
  Czy wykonujecie procedury w późnych godzinach wieczornych?
  Tak. Na życzenie klienta pracujemy również po 16.00 oraz w soboty.
  Czy pomożecie mi wykonać cały proces?
  Tak, pomożemy zająć się formalnościami.