Transport ciała i urny z prochami

Oferujemy całodobową usługę transportu ciała z zachowaniem pełnego szacunku dla zmarłego. Zapewniamy także bezpieczny przewóz urny z prochami do domu pogrzebowego.
W krematorium Finis zajmujemy się nie tylko samą kremacją zwłok, nasze usługi są kompleksowe. Zapewniamy także całodobowy odbiór i transport zwłok. Niezależnie od godziny zgonu, możemy odebrać ciało z domu lub szpitala i sprawnie przetransportować je do chłodni na terenie krematorium. Zapewniamy profesjonalny i sprawny transport w godnych warunkach z zachowaniem szacunku dla zmarłego. Nasi kierowcy są przeszkolonymi i wykwalifikowanymi pracownikami branży funeralnej, dzięki czemu doskonale wiedzą, jak obchodzić się z ciałem oraz jakie warunki zapewnić zmarłemu.
Zajmujemy się również transportem urny z prochami do organizującego uroczystości domu pogrzebowego. Urna w czasie transportu jest stabilna i odpowiednio zabezpieczona. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia urny lub rozsypania prochów w czasie przewozu. Transport zarówno zwłok, jak i prochów odbywa się z należytą powagą i w atmosferze szacunku do zmarłej osoby.

Poradnik

Odejście kogoś bliskiego to bardzo trudny moment w życiu. Dlatego zależy nam, aby pomóc Ci w tym niełatwym czasie. W naszym poradniku znajdziesz informacje o procedurach związanych z ostatnim pożegnaniem, przedstawione w sposób prosty i zrozumiały. Wierzymy, że ta wiedza umożliwi Ci sprawne załatwienie formalności pogrzebowych i pozwoli Ci spokojniej przejść proces żałoby.

Formalności pogrzebowe - jak zorganizować pogrzeb krok po kroku?

W chwili żałoby trudno myśleć o dokumentach i procedurach związanych z pochówkiem, dlatego ten artykuł ma na celu pomóc Ci przygotować się do uroczystości pożegnalnej. Dowiedz się, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu bliskiej osoby.

Przeczytaj poradnik

Jak poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby - czyli żałoba po ludzku

Śmierć bliskiej nam osoby to bardzo trudny moment w życiu. Żałoba jest indywidualnym procesem i każdy z nas może przeżyć ją na swój sposób. Przeczytaj, jakie emocje mogą towarzyszyć Ci, gdy jesteś w żałobie i jak poradzić sobie z odejściem bliskich.

Przeczytaj poradnik

Jak wygląda kremacja? Dowiedz się, jak przebiega ten proces

Kremacja to legalna i bezpieczna procedura. Jednak nadal wiele osób obawia się kremacji ze względu na brak wiedzy, jak wygląda ten proces i wiele mitów, które krążą wokół tego tematu. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy Ci przebieg procesu kremacji.

Przeczytaj poradnik

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

  Formularz kontaktowy


  Najczęściej zadawane pytania

  Czy akceptujecie opłacanie należności w ratach?

  Nie ma możliwość rozłożenia płatności na raty.

  Jakie metody płatności akceptujecie?

  Akceptujemy płatność gotówką oraz przelewem tradycyjnym. 

  Ile trwa cała procedura?
  Sama procedura kremacji trwa 3 godziny.
  Czy wykonujecie procedury w późnych godzinach wieczornych?
  Tak. Na życzenie klienta pracujemy również po 16.00 oraz w soboty.
  Czy pomożecie mi wykonać cały proces?
  Tak, pomożemy zająć się formalnościami.