Przechowywanie ciała w chłodni

Posiadamy nowoczesną chłodnię, która spowalnia naturalnie następujące po śmierci procesy. Dzięki temu w dniu kremacji możemy godnie pożegnać bliską osobę.
Od momentu odbioru i przetransportowania zwłok do krematorium Finis, do czasu kremacji, ciało jest przechowywane w nowoczesnej chłodni. Odpowiednie warunki, jakie zapewniamy w naszym krematorium, spowalniają naturalnie następujące po śmierci procesy. Dzięki temu możliwe jest godne pożegnanie zmarłego w dniu kremacji. Stosowne przygotowanie zwłok zapewnia szybki, bezproblemowy i bezpieczny proces kremacji, dzięki czemu oczekiwanie na wydanie prochów może trwać krócej.
Zabalsamowane ciało zmarłego przebywa w chłodni, gdzie jest odpowiednio pielęgnowane i przygotowywane nie tylko do kremacji, lecz także do ostatniego pożegnania z bliskimi osobami zmarłego. Zapewniamy profesjonalne i godne warunki przechowywania zwłok, a do każdej przybywającej do naszego krematorium osoby zmarłej podchodzimy z ogromnym szacunkiem i w sposób indywidualny.

Poradnik

Odejście kogoś bliskiego to bardzo trudny moment w życiu. Dlatego zależy nam, aby pomóc Ci w tym niełatwym czasie. W naszym poradniku znajdziesz informacje o procedurach związanych z ostatnim pożegnaniem, przedstawione w sposób prosty i zrozumiały. Wierzymy, że ta wiedza umożliwi Ci sprawne załatwienie formalności pogrzebowych i pozwoli Ci spokojniej przejść proces żałoby.

Formalności pogrzebowe - jak zorganizować pogrzeb krok po kroku?

W chwili żałoby trudno myśleć o dokumentach i procedurach związanych z pochówkiem, dlatego ten artykuł ma na celu pomóc Ci przygotować się do uroczystości pożegnalnej. Dowiedz się, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu bliskiej osoby.

Przeczytaj poradnik

Jak poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby - czyli żałoba po ludzku

Śmierć bliskiej nam osoby to bardzo trudny moment w życiu. Żałoba jest indywidualnym procesem i każdy z nas może przeżyć ją na swój sposób. Przeczytaj, jakie emocje mogą towarzyszyć Ci, gdy jesteś w żałobie i jak poradzić sobie z odejściem bliskich.

Przeczytaj poradnik

Jak wygląda kremacja? Dowiedz się, jak przebiega ten proces

Kremacja to legalna i bezpieczna procedura. Jednak nadal wiele osób obawia się kremacji ze względu na brak wiedzy, jak wygląda ten proces i wiele mitów, które krążą wokół tego tematu. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy Ci przebieg procesu kremacji.

Przeczytaj poradnik

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

  Formularz kontaktowy


  Najczęściej zadawane pytania

  Czy akceptujecie opłacanie należności w ratach?

  Nie ma możliwość rozłożenia płatności na raty.

  Jakie metody płatności akceptujecie?

  Akceptujemy płatność gotówką oraz przelewem tradycyjnym. 

  Ile trwa cała procedura?
  Sama procedura kremacji trwa 3 godziny.
  Czy wykonujecie procedury w późnych godzinach wieczornych?
  Tak. Na życzenie klienta pracujemy również po 16.00 oraz w soboty.
  Czy pomożecie mi wykonać cały proces?
  Tak, pomożemy zająć się formalnościami.