Nasze usługi

Oferujemy kompleksowe usługi związane z ostatnim pożegnaniem bliskiej osoby – od transportu ciała, poprzez przygotowanie ostatniego pożegnania i przeprowadzenie pełnego procesu kremacji. Wspieramy Państwa na każdym etapie załatwiania formalności pogrzebowych.
Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Kremacja

Nowoczesny piec krematoryjny z szerokimi drzwiczkami umożliwia kremację niezależnie od tuszy zmarłego. Krematorium jest czynne całą dobę, dlatego odbiór i transport zwłok jest możliwym w dowolnym czasie.

Przechowywanie w chłodni

Profesjonalna chłodnia pozwala na zapewnienie odpowiednich warunków do przechowywania zwłok i spowolnienie procesów naturalnie występujących po śmierci. Dzięki temu w dniu kremacji możliwe jest godne pożegnanie osoby zmarłej.

Przekaz video

Dzięki przekazowi wideo rodzina może z sali pożegnań widzieć trumnę do ostatniego momentu przed rozpoczęciem kremacji ciała. Pozwala to na przeżycie pełnego procesu pożegnania ze zmarłą osobą i jest zwieńczeniem uroczystości związanych z ostatnią drogą bliskiego zmarłego.

Sala pożegnań

Ostatnie pożegnanie ze zmarłym to dla bliskich trudny i wyjątkowy moment. W naszej sali pożegnań w intymnej atmosferze można spędzić ostatnie chwile ze zmarłą osobą przed rozpoczęciem procesu kremacji. Wiemy, że taka możliwość pożegnania jest pomocna w dalszym przeżywaniu żałoby.

Transport ciała

Zapewniamy całodobowy odbiór i transport ciała w godnych warunkach z zachowaniem szacunku dla zmarłego. Przewozimy także urnę z prochami domu pogrzebowego, który organizuje pochówek. Urna w czasie transportu jest stabilna i odpowiednio zabezpieczona.

Trumny i urny

Oferujemy sprzedaż trumien odpowiednich do kremacji zwłok. W naszej ofercie jest również szeroki wybór urn na prochy zmarłego. Nasi doradcy z empatią i tak potrzebnym w tym czasie spokojem pomogą w dokonaniu najlepszego wyboru produktów niezbędnych do pochówku.

Poradnik

Odejście kogoś bliskiego to bardzo trudny moment w życiu. Dlatego zależy nam, aby pomóc Ci w tym niełatwym czasie. W naszym poradniku znajdziesz informacje o procedurach związanych z ostatnim pożegnaniem, przedstawione w sposób prosty i zrozumiały. Wierzymy, że ta wiedza umożliwi Ci sprawne załatwienie formalności pogrzebowych i pozwoli Ci spokojniej przejść proces żałoby.

Formalności pogrzebowe - jak zorganizować pogrzeb krok po kroku?

W chwili żałoby trudno myśleć o dokumentach i procedurach związanych z pochówkiem, dlatego ten artykuł ma na celu pomóc Ci przygotować się do uroczystości pożegnalnej. Dowiedz się, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu bliskiej osoby.

Przeczytaj poradnik

Jak poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby - czyli żałoba po ludzku

Śmierć bliskiej nam osoby to bardzo trudny moment w życiu. Żałoba jest indywidualnym procesem i każdy z nas może przeżyć ją na swój sposób. Przeczytaj, jakie emocje mogą towarzyszyć Ci, gdy jesteś w żałobie i jak poradzić sobie z odejściem bliskich.

Przeczytaj poradnik

Jak wygląda kremacja? Dowiedz się, jak przebiega ten proces

Kremacja to legalna i bezpieczna procedura. Jednak nadal wiele osób obawia się kremacji ze względu na brak wiedzy, jak wygląda ten proces i wiele mitów, które krążą wokół tego tematu. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy Ci przebieg procesu kremacji.

Przeczytaj poradnik

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

  Formularz kontaktowy


  Najczęściej zadawane pytania

  Czy akceptujecie opłacanie należności w ratach?

  Nie ma możliwość rozłożenia płatności na raty.

  Jakie metody płatności akceptujecie?

  Akceptujemy płatność gotówką oraz przelewem tradycyjnym. 

  Ile trwa cała procedura?
  Sama procedura kremacji trwa 3 godziny.
  Czy wykonujecie procedury w późnych godzinach wieczornych?
  Tak. Na życzenie klienta pracujemy również po 16.00 oraz w soboty.
  Czy pomożecie mi wykonać cały proces?
  Tak, pomożemy zająć się formalnościami.