Krematorium Finis w Środzie Wielkopolskiej

Oferujemy pełny zakres usług związanych z ostatnim pożegnaniem bliskiej osoby. Wesprzemy Cię w tym trudnym czasie żałoby i pomożemy w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z pogrzebem.

O nas

Wiemy, jak trudno zachować spokój i racjonalizm w tak trudnym momencie, jak śmierć bliskiej osoby. Jesteśmy po to, aby pomóc przejść przez wszystkie formalności i wesprzeć w organizacji uroczystości pogrzebowych.

Słuchamy potrzeb i staramy się możliwie jak najbardziej ułatwić przejście przez przygotowania do ceremonii ostatniego pożegnania, które w czasie żałoby nie są dla nikogo łatwe. Nasz personel służy swoją wiedzą i doświadczeniem, aby Państwo mogli w pełni skupić się na pożegnaniu bliskiej osoby i nie musieli samodzielnie zajmować się wszystkimi formalnościami.

W naszym krematorium znajduje się przestronna Sala Ceremonialna, pokój ostatniego pożegnania oraz pomieszczenia, w których można dopełnić wszelkich formalności związanych z kremacją. Stonowany wystrój daje komfort i przestrzeń do przygotowania ceremonii kremacji oraz pogrzebu w ciszy i jakże potrzebnym w tym czasie spokoju.

Nasz zespół jest odpowiednio przeszkolony i z należytym szacunkiem do osoby zmarłej przygotowuje wszystkie etapy ceremonii pożegnalnej.

Mogą Państwo liczyć na nasze zrozumienie i wsparcie!

Wyposażenie

Nasze piece wyposażone zostały w innowacyjne elementy, które usprawniają i skracają czas oczekiwania na wydanie prochów. Dodatkowo nasze krematorium specjalizuje się w kremacji osób otyłych – jesteśmy jednym z nielicznych miejsce w Polsce, które ma takie możliwości techniczne.

Lokalizacja

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji. Oddalony ok. 20 km od autostrady A2 bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11, zapewni Państwu dogodny i bezkolizyjny dojazd przez całą dobę.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy pogrzebowe z województwa wielkopolskiego! Piece francuskiej oraz włoskiej produkcji (stworzone specjalnie dla nas), duża chłodnia, a także doświadczony personel zapewnia najwyższy standard obsługi. Gwarantujemy terminowe wykonanie usługi oraz zaplecze socjalne dla pracowników Państwa firm.

Zobacz, jak wygląda nasze krematorium

Zadbaliśmy o stonowane wyposażenie wnętrza, aby w spokojnej i komfortowej atmosferze przygotować ostatnie pożegnanie bliskiej osoby.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

  Formularz kontaktowy


  Najczęściej zadawane pytania

  Czy akceptujecie opłacanie należności w ratach?

  Nie ma możliwość rozłożenia płatności na raty.

  Jakie metody płatności akceptujecie?

  Akceptujemy płatność gotówką oraz przelewem tradycyjnym. 

  Ile trwa cała procedura?
  Sama procedura kremacji trwa 3 godziny.
  Czy wykonujecie procedury w późnych godzinach wieczornych?
  Tak. Na życzenie klienta pracujemy również po 16.00 oraz w soboty.
  Czy pomożecie mi wykonać cały proces?
  Tak, pomożemy zająć się formalnościami.