Przekaz wideo

Dzięki przekazowi wideo bliscy mogą towarzyszyć zmarłemu do momentu rozpoczęcia kremacji ciała. Pozwala to na przeżycie pełnego procesu ostatniego pożegnania.
Podczas samej kremacji, w momencie wjazdu trumny do pieca krematoryjnego, rodzina i bliscy nie mogą być obecni przy zmarłym. Wiele osób wyraża jednak chęć towarzyszenia ukochanej osobie zmarłej do ostatniej chwili. W krematorium Finis umożliwiamy zaangażowanie żałobników w każdy etap kremacji. Za pośrednictwem przekazu wideo rodzina i bliscy mogą z sali pożegnań widzieć trumnę do ostatniego momentu przed kremacją ciała. Pozwala to na przeżycie pełnego procesu pożegnania ze zmarłą osobą i jest doskonałym zwieńczeniem uroczystości związanych z ostatnią drogą bliskiego zmarłego.
Transmisja odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możliwe jest jak największe zaangażowanie w każdy etap procesu kremacji. Dla wielu osób przekaz wideo jest ważnym elementem dnia pogrzebu, daje poczucie ukojenia i ułatwia dalsze przechodzenie przez proces żałoby. Na specjalne życzenie rodziny możemy nagranie z chwili wjazdu trumny do pieca krematoryjnego dołączyć na pendrive do dokumentów podczas wydawania urny z prochami.

Poradnik

Odejście kogoś bliskiego to bardzo trudny moment w życiu. Dlatego zależy nam, aby pomóc Ci w tym niełatwym czasie. W naszym poradniku znajdziesz informacje o procedurach związanych z ostatnim pożegnaniem, przedstawione w sposób prosty i zrozumiały. Wierzymy, że ta wiedza umożliwi Ci sprawne załatwienie formalności pogrzebowych i pozwoli Ci spokojniej przejść proces żałoby.

Formalności pogrzebowe - jak zorganizować pogrzeb krok po kroku?

W chwili żałoby trudno myśleć o dokumentach i procedurach związanych z pochówkiem, dlatego ten artykuł ma na celu pomóc Ci przygotować się do uroczystości pożegnalnej. Dowiedz się, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu bliskiej osoby.

Przeczytaj poradnik

Jak poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby - czyli żałoba po ludzku

Śmierć bliskiej nam osoby to bardzo trudny moment w życiu. Żałoba jest indywidualnym procesem i każdy z nas może przeżyć ją na swój sposób. Przeczytaj, jakie emocje mogą towarzyszyć Ci, gdy jesteś w żałobie i jak poradzić sobie z odejściem bliskich.

Przeczytaj poradnik

Jak wygląda kremacja? Dowiedz się, jak przebiega ten proces

Kremacja to legalna i bezpieczna procedura. Jednak nadal wiele osób obawia się kremacji ze względu na brak wiedzy, jak wygląda ten proces i wiele mitów, które krążą wokół tego tematu. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy Ci przebieg procesu kremacji.

Przeczytaj poradnik

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

  Formularz kontaktowy


  Najczęściej zadawane pytania

  Czy akceptujecie opłacanie należności w ratach?

  Nie ma możliwość rozłożenia płatności na raty.

  Jakie metody płatności akceptujecie?

  Akceptujemy płatność gotówką oraz przelewem tradycyjnym. 

  Ile trwa cała procedura?
  Sama procedura kremacji trwa 3 godziny.
  Czy wykonujecie procedury w późnych godzinach wieczornych?
  Tak. Na życzenie klienta pracujemy również po 16.00 oraz w soboty.
  Czy pomożecie mi wykonać cały proces?
  Tak, pomożemy zająć się formalnościami.