Kremacja

Nowoczesny piec krematoryjny z szerokimi drzwiczkami umożliwia przeprowadzenie kremacji w sposób szybki i pełni profesjonalny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Kremacja to coraz chętniej wybierany w Polsce sposób pochówku. Wiele osób informuje swoich bliskich o tym, że po śmierci chciałyby, by ich ciała zostały skremowane. Na terenie naszego kraju funkcjonuje niewiele krematoriów, choć od 1983 roku, gdy pochówek przez kremację zwłok jest uznany przez Kościół Katolicki, jest to coraz bardziej popularna opcja. Krematorium Finis to nowoczesne krematorium w Polsce. Zapewniamy wysokiej jakości wyposażenie w tym, jako nieliczne krematorium w kraju, posiadamy piec krematoryjny z szerokimi drzwiczkami, dzięki czemu kremacja możliwa jest niezależnie od tuszy zmarłego. Nasze krematorium czynne jest przez 24 godziny na dobę, dlatego odbiór i transport zwłok do Krematorium Finis może odbyć się w najszybszym możliwym czasie.

Poza samą kremacją oferujemy także salę pożegnań dla bliskich, w której można w spokoju i prywatności pożegnać się ze zmarłym przed kremacją, a także służymy pomocą w wyborze trumny oraz urny. Współpracujemy z domami pogrzebowymi i pomagamy w trudnym czasie żałoby przejść przez procedury i formalności związane z kremacją ciała bliskiej osoby. Dokumenty potrzebne do wykonania procesu kremacji można pobrać z zakładki Kontakt.

Poradnik

Odejście kogoś bliskiego to bardzo trudny moment w życiu. Dlatego zależy nam, aby pomóc Ci w tym niełatwym czasie. W naszym poradniku znajdziesz informacje o procedurach związanych z ostatnim pożegnaniem, przedstawione w sposób prosty i zrozumiały. Wierzymy, że ta wiedza umożliwi Ci sprawne załatwienie formalności pogrzebowych i pozwoli Ci spokojniej przejść proces żałoby.

Formalności pogrzebowe - jak zorganizować pogrzeb krok po kroku?

W chwili żałoby trudno myśleć o dokumentach i procedurach związanych z pochówkiem, dlatego ten artykuł ma na celu pomóc Ci przygotować się do uroczystości pożegnalnej. Dowiedz się, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu bliskiej osoby.

Przeczytaj poradnik

Jak poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby - czyli żałoba po ludzku

Śmierć bliskiej nam osoby to bardzo trudny moment w życiu. Żałoba jest indywidualnym procesem i każdy z nas może przeżyć ją na swój sposób. Przeczytaj, jakie emocje mogą towarzyszyć Ci, gdy jesteś w żałobie i jak poradzić sobie z odejściem bliskich.

Przeczytaj poradnik

Jak wygląda kremacja? Dowiedz się, jak przebiega ten proces

Kremacja to legalna i bezpieczna procedura. Jednak nadal wiele osób obawia się kremacji ze względu na brak wiedzy, jak wygląda ten proces i wiele mitów, które krążą wokół tego tematu. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy Ci przebieg procesu kremacji.

Przeczytaj poradnik

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

  Formularz kontaktowy


  Najczęściej zadawane pytania

  Czy akceptujecie opłacanie należności w ratach?

  Nie ma możliwość rozłożenia płatności na raty.

  Jakie metody płatności akceptujecie?

  Akceptujemy płatność gotówką oraz przelewem tradycyjnym. 

  Ile trwa cała procedura?
  Sama procedura kremacji trwa 3 godziny.
  Czy wykonujecie procedury w późnych godzinach wieczornych?
  Tak. Na życzenie klienta pracujemy również po 16.00 oraz w soboty.
  Czy pomożecie mi wykonać cały proces?
  Tak, pomożemy zająć się formalnościami.